Studio Daireler ( Eşyalı Kiralık Daireler )

Yamanlar Apart 2017 Temmuz ayında inşaatına başlanmış olup 2018 Temmuz ayında hizmete açılmıştır. Şarkikaraağaç’ta ilk ve tek stüdyo dairelerdir. Eşyalı stüdyo dairelerimiz Şarkikaraağaç MYO ve Şarkikaraağaç Turizm MYO’ya 100 metre uzaklıktadır. Stüdyo dairelerimiz 7/24 güvenlik personeli, 7/24 kamera sistemi/ spor kompleksleri, kat görevlisi, 24 saat ücretsiz internet hizmeti bulunmaktadır. 1+1 ve 2+1 olan Dairelerimiz 60 m2 olup ferah ve kullanışlıdır. Dairelerimizde buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre ocak, oturma grubu, yemek masası, çalışma masası ve 82 inç led televizyon bulunmaktadır. Stüdyo dairelerimiz öğrencilerimize en iyi konforu sağlamaktadır.5 katlı stüdyo dairelerimiz asansörlüdür. Stüdyo dairelerimizde kapıcı hizmeti verilmektedir. Öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmek için fitness ve lobi hizmeti de verilmektedir.

Neden biz ?
Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yamanlar Stüdyo daireler de başarının  çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde sizlere rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
Yamanlar Stüdyo daireleri anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Sizleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet ediyoruz.
Dairelerimizi ziyaret ettiğinizde ‘farkı’ görecek, sizlerin rahat ve güvenliği için hayata geçirdiğimiz sorumlu, profesyonel işletmecilik anlayışını yakından görme imkanı bulacaksınız…

Güvenlik Kameraları
Stüdyo dairelerimiz 24 saat boyunca girişleri ve ortak alanları gözetleyen güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır.

Sizlerin eğitim, memuriyet ve iş hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. Şarkikaraağaç özelinde büyük bir ihtiyaç olan stüdyo daire ihtiyacını karşılamak için 2006 yılı itibarı ile faaliyete geçen Yamanlar sizlerin tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırladık.

Sizlerin sorunsuz bir barınma hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz sizlerin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

Geleceğe Giden Yolda Yamanlar olarak siz misafirlerimizin tüm barınma hayatlarını sorunsuz bir şekilde geçirmeleri en önem verdiğimiz husustur. Sunduğu hizmetler ile bulunduğu lokasyonda en ileri öğrenim ve yaşam deneyimini sunmak ilk hedefimizi, esas misyonumuzu oluşturmaktadır.

Gelecek okuyan, üreten, düşünen beyinlerde. Yamanlar olarak geleceğe şekil verecek gençlerin, memurlarımızın barınma aşamalarında üstlendiği önemli görevin farkında. Bu doğrultuda Yamanlar olarak her daim gelişime, sorunsuz bir eğitim hayatına ve konforlu barınma alanlarına yatırım yapmaya devam edeceğiz.