Hakkımızda

Yamanlar Öğrenci Yurtları olarak kuruluş tarihimiz olan 2004 yılından bugüne dek sürekli yükselen bir başarı grafiği elde ettik. Sektörde edindiğimiz ticari deneyim ve başarılarımız ile kısa sürede Şarkikaraağaç’ın önde gelen firmaları arasına girdik. İnşaat alanındaki başarılarımızı ve güvenilirliğimizi hizmet sektörüne aktarmaya hızla devam ediyoruz.

Kız ve erkek öğrenci yurdu projesi; aile meclisimizce tasarlanan ve üzerinde çok çalıştığımız, gönül verdiğimiz bir projeydi. Bizim için bu kadar değerli olan bir işi hayata geçirmek kolay olmadı. Detaylı analizler ve alan araştırmaları ile projemizi sağlıklı bir temel üzerine oturttuk. Şimdi ise, bu kadar emek ve özveri isteyen bu projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çocuklarımızın, hayatında dönüm noktası olan bu özel yaşlarda en uygun ve sağlıklı konaklama ortamını sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda, hiçbir masraftan kaçınmadan ve kalite prensibimizden ödün vermeden yurtlarımızı eksiksiz bir şekilde sıfırdan düzenledik. Yüksek Okula yürüme mesafesinde yer alan 3  farklı noktada, aynı konfor ve güvenliği sağladığımız Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları açtık.

Stüdyo daireler ile şirket port folyomuza yeni bir deneyim kazandırdık. Güvenli temiz ve yurtlarımızın bize getirdiği deneyimle profesyonel çalışma arkadaşlarımızda Şarkikaraağaç’a yeni bir apart daireler kazandırdık.

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük faktör olan; yurdumuza gelen her öğrenciyi ilk önce evladımız olarak gören vizyon ve anlayışımızla hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Marka ve Temel Değerler

Gelecek nesilleri aydınlatacak öğrencilere en uygun ev ortamını sağlamak Yamanlar Şirketler Grubunun öncelikli hedefidir. Yurt ve Stüdyo Dairelerimizin, sunduğu imkânlarla ve güler yüzlü personeliyle öğrencilere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Yamanlar Şirketler Grubu, evlerinden uzakta okuyan veya olası nedenlerle yurtta kalan öğrencilerin, evlerini aratmayacak kalitede ve güvenilirliktedir. Öğrencilerin rahatı ve huzuru için gereken her şey yurdumuzca en iyi şekilde düşünülmüştür.