Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu

Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu 1,2.3,4 ve 6 kişilik alternatif odalar olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle düzenlenmiştir. Öğrencilerimizi evlerinde hissettirmek için özenle hazırlanan odalarımızda yerler duvardan duvara halı kaplı, yataklar ise yaylı dijital silikon yorgan-yastık, komedin ve televizyon ile donatılmıştır. Tüm odalarımızda öğrenciye ait yatak, çalışma masası, dolap bulunmaktadır.

Öğrencimiz dilediği zaman kendi odasında kendine ayrılmış çalışma masasında çalışabilme imkânına dilediği zamanda etüt salonunda da arkadaşları ile grup ortamında çalışabilme imkânına sahiptir.

Yamanlar ailesi olarak zaman zaman yoğun ders programları ve aile özleminin stresini yaşayan öğrencilerimiz ile birlikte aynı heyecanları, coşkuları, sevinçleri ve üzüntüleri yaşamak, anıları ve hayatı bizler için görevden çok bir yaşam biçimidir.

Güven ve huzurun hâkim olduğu bu ailede yaşam günün 24 saati devam etmektedir.
Usta ve güler yüzlü aşçımız tarafından hazırlanan sabah kahvaltısı 07:00 – 10:00 arasındadır. Hafta içi okula gitmenin heyecanı içinde olan öğrencilerimiz hafta sonlarında daha geç uyanarak saat 11:00’ e kadar devam eden ve her hafta değişik sıcak ekstra yemeklerin sunulduğu kahvaltının tadını çıkarma şansına sahiptir.

Öğrencilerimiz derslerine yetişmek üzere birer ikişer yurttan ayrılırken yönetim ve personel ekibimizde günlük çalışmalarına başlar. Bir taraftan akşam yemeği için mutfakta hazırlık yapılırken bir taraftan temizlik işleri yürütülür.

Her gün saat 18:00’de başlayan ve 20:00’de sona eren akşam yemeğine kadar çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin bulunduğu ALA CARTE usulü kafemiz öğrencilerin hizmetindedir.

Misyon ve Vizyon
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu 20.09.2010 yılında kurulmuştur. 2005 yılında kız yurdumuzda sağladığımız başarımıza orantılı olarak Şarkikaraağaç MYO erkek öğrencilerimizin isteği üzerine erkek yurdumuzu faaliyete geçirdik. Yurdumuz 30 odalı ve 100 öğrenci kapasitelidir.

ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI’NDAN hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Yamanlar erkek öğrenci yurdu anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkânlar sunan YAMANLAR, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç erkeklerimizin öğrenim hayatlarında YENİ EVLERİ olacaktır.

Şarkikaraağaç’ta iklim nedeniyle 5 ay boyunca ağır kış şartları yaşanmaktadır. Öğrencilerimizin bu kış şartlarında sağlıklı bir şekilde öğrenimlerine devem etmeleri için yurdumuz her saatte bir olmak üzere günlük 20 gidiş 20 geliş 40 sefer okula servis imkânı sağlamaktadır. Ayrıca bizim en önemli gördüğümüz
öğrencilerimizin güvenliğidir. Bu servis aracılığıyla öğrencilerimiz yaya yürümeyerek güvenli bir okul hayatı süreceklerdir.

Ayrıca öğrencilerimizin memleket dönüşlerinde servisimiz saat kaç olursa olsun alo servis hattına bir telefonla öğrencilerimizi şehrin neresinde olursa olsun alıp yurda getirmenin garantisini vermektedir.

Yurdumuz öğrencilerimizin içerde olduğu kadarıyla dışarıda olan sorunlarını çözme garantisi de vermektedir.

GÜVENLİK
Yamanlar erkek öğrenci yurdu ilk olarak güvenliğe önem göstermektedir. Güvenlik ekibiyle bütün önlemlerini alıp güvenliği üst düzeye çıkarmışdır.. Amacımız velilerden öğrencilerimizi nasıl teslim aldıysak öyle teslim etmektir. Öğrencilerimizin derslerine rahat çalışıp okula rahat gitmeleri için güvenli bir ortam sağlamaktayız.
Öğrencilerimizin herhangi bir gecikme veya yurda uğramama gibi
durumlarında her ne olursa olsun velilerimiz kısa mesaj servisimizle bilgilendirileceklerdir.

Biz idare ve personelimizle her konuda garanti vermeye hazırız.

Öğrencilerimize sunulan hizmetlerden bazıları

PARMAK İZİ GEÇİŞLİ TURNİKE SİSTEMİ (GİRİŞ ÇIKIŞLAR BİLGİSAYAR SİSTEMİ İLE KONTROL ALTINDADIR.